Hotel v Mikulově vás příjemně překvapí

Při poznávání krás moravské krajiny je fajn vracet se každý večer do hotelu, který vám má opravdu co nabídnout. A nejen o dovolené. Pokud chcete pořádat konference a ve volných chvílích toužíte dopřát odpočinek sobě nebo všem, kteří tu jsou s vámi, nemůžete si vybrat lépe, než je hotel Galant v Mikulově.
Ubytování Mikulov vám zajistí jen ty nejlepší služby. Ať už jste tu na dovolené nebo pracovně, domů se budete vracet odpočatí a plní úžasných dojmů.
Kouzelná atmosféra vzácných památek moravského Mikulova vás vezme do „oněch časů“, projdete se po historickém srdci města, podíváte se na Svatý kopeček a samozřejmě navštívíte některý z vinných sklepů.

postele u žluté zdi s rozsvícenou lampičkou

Pokud ale máte zájem odpočívat ve vířivce, můžete si užívat vodní masáže, dva protiproudy a chemoterapii. A to vše v luxusním střešním bazénu se střešní terasou, chrličem vody a úžasným výhledem na Svatý kopeček. Kapacita vířivek je pro 5 – 7 osob, takže se nemusíte bát, že tu budete sedět sami bez povídání s ostatními.
Ale ani milovníky masáží nezklamu. Vybrat si můžete mezi klasickou masáží, reflexní masáží chodidel, nebo hýčkáním chodidel, kdy po jejich koupeli přichází peeling, reflexní masáž a zábal.

Ani na kosmetiku obličeje zde nezapomínají. Ošetření – dermo lift a peel, galvanické ošetření, kosmetické ošetření, speciální pleťové masky, kolagenová lampa na ošetření nebo výživová maska+peeling+krém. Ať už si vyberete jakékoli ošetření, určitě si odpočinete a vaše pleť bude jemná, hebká a rozzářená.
Objednejte si dopředu návštěvu vinného sklípku s přilehlou hospůdkou, který má kapacitu až 200 osob. Zde vám připraví raut, na který budete ještě dlouho vzpomínat s láskou.

pohled na město Mikulov

Ale anisnídaně nejsou ošizené. Můžete na ně chodit od 7 – 10 hodin. Podávají se bufetovou formou a vybere si opravdu každý. Čerstvé palačinky, lívance či omeletky jsou připravované přímo před vašima očima.
Pro konference můžete využít vlastní vybavení, ale také si ho zde zapůjčit. Projektory, ozvučení a další.

You Might Also Like