Kupte pro své koně anglickou uzdečku

Anglická uzdečka v různých velikostech potěší nejen vás, ale hlavně vašeho koně. Produkt je ručně vyrobený z vysoce kvalitních materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti a zdravotní nezávadnosti pro vaše koně a poníky.
Dokonalý vzhled výrobku spočívá v preciznosti ruční výroby a také ve výběru barevných odstínů. Černá, hnědá nebo kombinace s bílou.
Součástí je také anglický kombinovaný nánosník nebo otěže.
Pro ještě zajímavější vzhled si můžete také vybrat zdobení například s krystalky.
Je samozřejmostí, že dbáme na bezpečnost a kvalitu samotného kování, které je pozinkované a vysoce pevné.

hnědý kůň se dívá do objektivu
 
Pokud jste si vybrali anglickou uzdečku s anglickým kombinovaným nánosníkem černé barvy, můžete mít velikost Pony, Cob i Full. Spodní část nánosníku, čelenky a nátylníku je podšita jemnou kůží proti oděrkám koňské hlavy. Díky podložení uchycení nátylníku, podhrdelníku a lícnice, je koňská hlava chráněna před oděrkami při vysoké zátěži. Konce lícnice jsou zdvojené v uchycení pro udidlo proti silnému tahu.
 
Uzdečka anglická černá + otěžeje v černé barvě ve velikosti Pony, Cob i Full. Spodní část nánosníku, nátylníku i čelenky je podšita jemnou kůží proti oděrkám koňské hlavy. Také je podložené uchycení nátylníku, podhrdelníku a líce, aby byla koňská hlava chráněna před oděrkami při vysoké zátěži.
Otěže jsou z jednoho koženého dílu, pogumované proti skluzu, velice kvalitně prošité a pevné pro bezpečí koně a jezdce. Kování je kvalitní, pevné a pozinkované.

vzpínající se bílí koně
 
Anglická uzdečka černá s proplétanou čelenkou KOMje ručně vyrobená uzdečka s kombinovaným nánosníkem, s proplétanou čelenkou černé barvy, ve velikosti Cob a Full. Spodní část nánosníku, čelenky a nátylníku je podšita jemnou kůží proti oděrkám koňské hlavy. Uchycení nátylníku, podhrdelníku a lícnice je podložené, aby byla koňská hlava chráněna před oděrkami při vysoké zátěži. Konce lícnice jsou zdvojené v uchycení pro udidlo proti silnému tahu. Vše je vyrobeno ve vysoké kvalitě pro bezpečí koně i jezdce.

You Might Also Like