Pro kluky i pro holky

Pořádná oslava se neobejde bez pořádné parádní zábavy, kterou si užití především všechny děti.

oslava

Naši nejmenší se těší na to, až budou zase o rok starší. Těší se, až nastane ten den a oni si budou moci rozbalit dárky a sfouknout svíčky na dortu. Tyto věci k tomu všemu samozřejmě patří a jedná se opravdu o velkou událost a proto i každý z rodičů vymýšlí a přemýšlí, jak a čím ještě více svého syna či dceru překvapit, co vymyslet, aby to bylo originální a zároveň zábavné.

  • Zvolte něco výjimečného, jedinečného a originálního, na co všechny ratolesti budou ještě dlouho vzpomínat.

Celý park je připraven pro skákání. Vše je samozřejmě pod střechou, takže zde můžete v jakémkoliv počasí, i když je venku třeba škaredě, proto se tento prostor hodí také v zimních měsících na uspořádání takovéto akce. Samozřejmě také v létě, kdy se chtějí i ti nejmenší pořádně vydovádět a svítí venku krásně sluníčko.

Spoustu skákacích atrakcí

Skákací atrakce na vás čekají všude, kam se podíváte a mohou na ně nejenom děti, ale i dospělí. Chcete se na chvíli odreagovat? V tom případě si zaskákejte spolu s ostatními. Celý prostor je obklopen skákací plochou. Najdete zde mnoho různých způsobů skákání, takže se nudit ani na chvilku nebudete.

skákací hrad

  • Navíc vás celým programem může provést zkušený trenér, který bude dohlížet na bezpečnost a ukáže i těm nejmenším něco nového, co se mohou přiučit.
  • Protažení těla je ideální způsob, jak si zpevnit kostru a zlepšit stabilitu celého organismu. Zdravé a navíc velmi zábavné.
  • Samozřejmostí je občerstvení. Můžete si třeba přinést vlastní dort nebo se o celé občerstvení můžeme postarat my. Po skákání jistě vyhládne, proto je patřičné občerstvení vždy vítané. A jakou podobu může občerstvení mít? Slazené nápoje, nesmí chybět na bouchnutí ani šampaňské pro naše nejmenší, čaj nebo káva, například pro dospělé, dále také tyčinky, chipsy nebo zmrzlina! V případě zájmu můžeme zajistit také menší catering, přesně podle vašich představ.

You Might Also Like