Šance a nové příležitosti jsou vždycky možné

.

Život sám o sobě je jedno velké překvapení. Díky tomu věci, které si tak hezky naplánujeme a narýsujeme, mnohdy nevychází. To platí i v případě toho, že jsme se rozhodli podnikat v nějakém oboru nebo blízkých službách. Je pravdou, že když se nějaká věc dělá jako koníček, tak je to něco úplně jiného, než začneme v této oblasti podnikat. Mnohdy nedokážeme ihned na začátku rozpoznat nástrahy, které na nás záludně čekají. A bohužel to ani nejde, jelikož do problémů se člověk může dostat podstatně rychleji, než si myslí a to klidně se zapříčiněním jiné osoby. Smůla je, když zodpovědnost padne na naši hlavu. Je škoda, že v tomto případě, například banka dá novou šanci až za rok.

stres

Daňové přiznání

To je vlastně taková poukázka na získání úvěru nebo půjčky, případně i zakoupení nějakého produktu na splátky. Je to prokazatelná výplatní páska pro banky. Bohužel ztráta se vyjadřuje v minusových číslech a je hodně smutné, že bude rozhodujícím argumentem. Podle určitých propočtů nejsme prokazatelně schopni splácet a v podstatě se ani uživit, natož si znovu otevřít další dluh. Jediná šance tu bude zase za rok, až se změní číslice do plusových hodnot a my jakožto podnikající osoba, budeme v zisku. Rok je bohužel dlouhá doba a tak musí pomoci rodina, přátelé, ale ještě je tu další možnost. Hypotéka bez doložení příjmu by byla jasnou záchranou, tady žádné daňové přiznání neovlivní situaci.

.

podnikání

Šance, která přináší naději

 

Možná se naše představy o nebankovní společnosti, podobají doslova noční můře. Nehorázné splátky, úroky, sazby, pokuty a nakonec přijdeme o střechu nad hlavou. Tak na takové úvahy bude dobré zapomenout. Je to férová společnost, která dává novou šanci podnikatelům. Pomáhá tam, kde banky zavřely dveře a to i při záznamech v registrech dlužníků. Nikdo nemusí složitě dokazovat, na co chce peníze využít. To společnost nechává čistě na našem uvážení. Tato diskrétnost je dalším projevem důvěry a spolupráce mezi námi.

Ohodnoťte příspěvek
.
You Might Also Like