Výlet do hlavního města Itálie letecky za výhodné ceny

Itálie je díky své bohaté historii plná kulturních a uměleckých památek, které stojí za zhlédnutí. Návštěva hlavního města Itálie láká nejen pro nepřeberné množství nejvýznamnějších historických míst, ale rovněž je zde možné nalézt nepřeberné množství kouzelných kaváren a restaurací.Italská architektura v Římě

Během pobytu v Římě si rozhodně nesmíte nechat ujít návštěvu Kolosea, které je považováno za největší římský amfiteátr. Díky jedinečné atmosféře se přenesete do dávných dob, kdy se zde odehrávaly gladiátorské zápasy. Za zmínku také stojí chrám všech bohů, jenž je známy pod jménem Pantheon. Rozhodně byste také neměli zapomenout na světoznámou fontánu di Trevi, do které turisté z celého světa házejí mince pro štěstí a splnění přání.

Řím je také významným náboženským místem, jelikož se zde nachází centrum katolické církve, kterým je stát Vatikán, který je situován na území hlavního města Itálie. Při své návštěvě byste neměli vynechat Baziliku sv. Petra, jež se zde nachází. Studenti z členských států Evropské unie jistě ocení to, že vstup do většiny památek je pro ně zdarma.

Hlavní město Itálie je rovněž skvělou volbou pro milovníky dobrého jídla a pití, protože italská kuchyně je vyhlášená po celém světě. V samotné metropoli se nachází mnoho útulných restaurací, kde můžete ochutnat mnoho lahodných pokrmů, jako například tradiční italskou pizzu či těstoviny, ke kterým si můžete dopřát sklenku výborného červeného vína či osvěžujícího Aperolu.

Doprava do známých turistických destinací tvoří významnou část nákladů, avšak díky levným letenkám Řím Levnéletenky.cz vás tento výlet vyjde dobře i finančně. Za necelé dvě hodiny se letecky dostanete do jedné z nejkrásnějších evropských metropolí.Bazilika sv. Petra ve Vatikánu

Nechte se okouzlit nezapomenutelnou a unikátní atmosférou tohoto pulzujícího města, jehož ruch neutichá snad ani v noci. Nečekejte a zakupte výhodné letenky ještě dnes.

Previous post Vyberte si to, co Vám bude vyhovovat
Next post Zbavte se nadváhy, ale nejprve si zjistěte, zda ji opravdu máte