A všechno se tak děje díky RMC systému

A všechno se tak děje díky RMC systému


Ať máte speditérskou firmu, taxikářskou službu, obchodní zástupce v terénu, nebo půjčovnu stavebních strojů, vždycky je tu systém , který Vám přehledně zpracuje data o pohybu vozidel, nebo o výkonu jejich práce. A mnoho dalšího navíc.

tankování

Dřív to všechno probíhalo docela jinak
V dobách minulých tomu tak rozhodně nebylo. Vedoucí podniků a společností kontrolovali pouze tachometry zaparkovaných vozidel na parkovištích podniků. Museli se spolehnout na výkazy řidičů, které museli v písemné podobě odevzdávat ve vrátnici, nebo přímo svému nadřízenému. Pokud se na cestě přihodila nepříjemnost, řidič musel pracně vyhledat pevnou telefonní linku, aby o situaci informoval nadřízeného. Jen starší generace pamatuje chod podniků a společností po stránce sledování vozidel.

Dnešní doba nabízí moderní technologie
Ale co! Doba minulá v nás může vyvolat maximálně úsměvnou nostalgii. Už si nedokážeme mnohdy ani připomenout, jak to dřív všechno probíhalo. Dnešek nabízí dálkový monitoring vozidel. Ten Vás bude informovat prostě o všem, co si zamanete vědět.

palivoměr

Potřebujete vědět o hladině paliv ve sledovaném vozidle? Žádný problém. A k čemu je to dobré? Přece k tomu, abyste vyhodnotili, zda jde o hospodárnost při provozu vozidla. Stačí se jen přihlásit přístupovými daty na webu. Nakonec můžete zabránit také krádežím pohonných hmot. Zajímá Vás to? Na to slyšíte? V pořádku!
Je přece skvělé, jak ta doba postoupila! Vaše podnikání se může stát mnohem efektivnějším, než doposud je. Dokonce nemusíte ani nic měnit, nebo složitě rekonstruovat, či snad složitě zakomponovávat nějaký speciální software. Do systému RMC se jednoduše dostanete přes webové rozhraní. Nic výjimečně složitého v tom opravdu nehledejte.
Kdyby Váš otec, nebo děd věděl, jak jednoduché to budete mít Vy, když Vám firmu předával, asi by Vám tak trochu záviděl.

Previous post Užijte si to s plnou parádou
Next post Pořiďte si mobilheim pro spokojené bydlení pod vlastní střechou