Banky půjčují na vánoční dárky od pěti tisíc korun

Můžete si k této půjče dokonce vybrat, jaké výhody si za půjčku k Vánocům zvolíte. A můžete si vybírat; od pětiprocentního úroku, přes poukazy na různé zimní zájezdy, až po odpuštění několika splátek. Samozřejmě je možné dohodnout výhody pro novomanžele. Banky nabízejí výhody a zajímavosti, ale někdy se tak pouze tváří.

Co je dobré si uvědomit?
–          Nejnižší úrok a největší bonus jsou obvykle u nejvyšších půjček (např. 500 000 Kč)
–          Tyto půjčky je nutno splácet po nejdelší období
–          Při půjčení nižší částky si dávejte velký pozor na podmínky, které se u různých bank a různých půjček liší
·         Příklad:
Pokud si půjčíte od banky dvacet tisíc korun na jeden rok, musíte počítat s tím, že úvěr přeplatíte o patnáct set korun. Pokud si stejný úvěr vezmete na dva roky, přeplatíte ji o tři a půl tisíce korun.
Předvánoční nabídka půjčky na zkoušku
Jedná se banku mBank a jejich půjčku na zkoušku pro klienty, kteří úvěr ještě nikdy neměli. Nemá žádný úrok, splácet ji budete jeden rok a úvěr si můžete vzít na deset až čtyřicet tisíc korun. Zaplatíte jenom poplatek za zavedení úvěru, která se odpočítává od půjčené částky, a to dvě procenta.
·         Například:
Půjčíte si dvacet tisíc korun, dvě procenta z této částky tvoří čtyři sta korun, které zaplatíte jako poplatek za úvěr, a je o také vše, co zaplatíte navíc při řádném splácení. Celková půjčka je bezúročná. Pokud jste nový klient a začnete banku využívat pro běžný účet, který si tam založíte, dostanete navíc na tuto půjčku patnáct set korun slevu. Této akce můžete využít do 15. prosince tohoto roku.

LDC televize jako bonus
S touto akcí přichází Equa bank. K úvěrům, které si vezmete nad sto tisíc korun, teď přidává i LCD televizor. Tuto akční nabídku můžete využít až do února 2017.
Cestovní poukazy
Zuno banka zase každému, kdo si u nich otevře úvěr do konce prosince letošního roku, přidá k úvěru poukázku na zájezd v hodnotě až tří tisíc korun.

Previous post Jaké tretry na kolo byste si měli pořídit?
Next post Česká republika je na prvním místě v bezhotovostních platbách