Kam si vyrazit s kamarádkou

Pokud vymýšlíte, kam vezmete svou kamarádku, abyste se nenudily a užily si krásný den spolu? Můžete zvolit z tolika možností, že to není ani možné. Stačí chvíli přemýšlet a třeba se i podívat na internet. Rázem bude volba mnohem jednodušší.

            Vezměte ji na kafe, případně na nějakou dobrou snídani. Můžete vybrat nějakou specifickou kavárnu, která má krásný prostor a milou obsluhu. V letních dnech si můžete místo kafe vybrat domácí limonádu apod.
tašky u nohou

            Rozhodně nezapomeňte na fotky. Můžete vzít foťák a přímo se domluvit, ať si vezme něco pěkného na sebe, zvolit pěkné místo a uspořádat fotící dopoledne. Když zvolíte fotogenickou kavárnu, můžete fotografování uspořádat tam. Místa mohou být ve městě, v přírodě, kdekoliv.

            Vezměte kamarádku na nějaké památné místo, na rozhlednu, nebo někam, kde to máte sama ráda. U některých rozhleden, zřícenin a hradů máte možnost objednat si výborný oběd. Proto se nebojte zvolit něco netradičního. Jistě bude ráda. Stejně tak ji můžete pozvat na nějakou výstavu, prohlédnout si galerii obrazů.

            Velmi typickým, ale zaručeným úspěšným programem budou nákupy. Vyberte místa, která má kamarádka ráda a projděte všechny možné obchody, které zakončíte obědem. Můžete prozkoušet šaty, přivonět ke všem koupacím bombám v obchodě Lush, výběr je neomezený a pokud máte mnoho času, klidně projděte všechny obchody.
víno na pikniku

            Nebo si uspořádejte piknik, připravte nějaké dobré zdravé jídlo, nebo objednejte dobré nezdravé jídlo a uspořádejte si v parku nebo v přírodě piknik. Nezapomeňte vzít deku a hezky bude vypadat i košík, ve kterém jídlo uskladníte. K tomu klidně přidejte víno a dvě sklenky, popovídejte o tématech, která vás zrovna napadnou a užijte si krásný společný den.

            Nakonec ji  večer můžete pozvat do kina na nějaký pěkný film, nebo do klubu, ať už třeba hudebního, kde se zrovna bude odehrávat nějaký zajímavý koncert, nebo, pokud je kamarádka party duch, ji vezměte tancovat.

 

Previous post Dopřejte svému koni zasloužený komfort
Next post Velká postel pro kvalitní a pohodlný spánek