Vyrazte za zábavou za hranice!

Dream Park Ochaby se nachází jen kousek za českými hranicemi. Z Ostravy do polského zábavního parku dojedete zhruba za hodinu. Park zabírá velkolepou plochu pěti hektarů. Návštěvníci zaplatí vstupné u vchodu a pak už mohou vyzkoušet libovolné množství atrakcí klidně i opakovaně. Parkování před parkem je také zadarmo. Počítejte s tím, že v celém areálu se platí polskými zlotými, jedinou výjimkou je restaurace v areálu parku, ve které lze platit kartou.
ruské kolo
Čím park láká návštěvníky?
Dream Park Ochaby je jediným parkem tohoto typu, který se pyšní chovem křížence lva a tygra, zvaného liger. Těšit se můžete i na další zvířata v minizoo či prehistorické oceanárium. Potkáte se tu také s dinosaury a krokodýly. Přebytečnou energii mohou děti vybít na několika skákacích hradech, opičí dráze se skluzavkou či skákáním na trampolínách. Své síly a schopnosti prověří během zdolávání překážek v lanovém centru.
pouť s atrakcemi
Pro milovníky adrenalinu je připravena 13 metrů vysoká věž, ze které si mohou skočit a dvou set metrový lanový sjezd. Vzhledově zajímavou atrakcí je dům vzhůru nohama. Až budete procházet klikatými uličkami, narazíte na park miniatur a o několik metrů dál park dinosaurů. Potřebujete si někde na chvíli sednout a zároveň si dopřát další skvělý zážitek? Nejmenší diváci ocení kino 2D, ve kterém se promítají vzdělávací pohádky o dinosaurech. Pro silnější povahy je připraveno kino 6D se speciálními efekty jako jsou pohyblivá křesla, vítr, déšť, vůně.
zábavní park
Jak je to s občerstvením?
Během dovádění na atrakcích Vám pravděpodobně dříve či později vyhládne. K dispozici je Vám několik různých občerstvení. V restauraci si můžete dát plnohodnotný oběd a chvíli si v klidu odpočinout. Dále můžete sníst něco rychlého v eco fast foodu. Máte-li chuť na kávu a něco sladkého, je pro vás otevřena kavárna. Samozřejmostí je také obchůdek se suvenýry, kde můžete dětem koupit něco na památku či vybrat dáreček pro Vaše blízké. 

Previous post Nejzajímavější destinace světa
Next post Mapový server, který (téměř) všichni dobře známe, vydal další sérii 3D podkladů českých měst