Vyrazte za zábavou za hranice!

Vyrazte za zábavou za hranice!

Dream Park Ochaby se nachází jen kousek za českými hranicemi. Z Ostravy do polského zábavního parku dojedete zhruba za hodinu. Park zabírá velkolepou plochu pěti hektarů. Návštěvníci zaplatí vstupné u vchodu a pak už mohou vyzkoušet libovolné množství atrakcí klidně i opakovaně. Parkování před parkem je také zadarmo. Počítejte s tím, že v celém areálu se platí polskými zlotými, jedinou výjimkou je restaurace v areálu parku, ve které lze platit kartou.
ruské kolo
Čím park láká návštěvníky?
Dream Park Ochaby je jediným parkem tohoto typu, který se pyšní chovem křížence lva a tygra, zvaného liger. Těšit se můžete i na další zvířata v minizoo či prehistorické oceanárium. Potkáte se tu také s dinosaury a krokodýly. Přebytečnou energii mohou děti vybít na několika skákacích hradech, opičí dráze se skluzavkou či skákáním na trampolínách. Své síly a schopnosti prověří během zdolávání překážek v lanovém centru.
pouť s atrakcemi
Pro milovníky adrenalinu je připravena 13 metrů vysoká věž, ze které si mohou skočit a dvou set metrový lanový sjezd. Vzhledově zajímavou atrakcí je dům vzhůru nohama. Až budete procházet klikatými uličkami, narazíte na park miniatur a o několik metrů dál park dinosaurů. Potřebujete si někde na chvíli sednout a zároveň si dopřát další skvělý zážitek? Nejmenší diváci ocení kino 2D, ve kterém se promítají vzdělávací pohádky o dinosaurech. Pro silnější povahy je připraveno kino 6D se speciálními efekty jako jsou pohyblivá křesla, vítr, déšť, vůně.
zábavní park
Jak je to s občerstvením?
Během dovádění na atrakcích Vám pravděpodobně dříve či později vyhládne. K dispozici je Vám několik různých občerstvení. V restauraci si můžete dát plnohodnotný oběd a chvíli si v klidu odpočinout. Dále můžete sníst něco rychlého v eco fast foodu. Máte-li chuť na kávu a něco sladkého, je pro vás otevřena kavárna. Samozřejmostí je také obchůdek se suvenýry, kde můžete dětem koupit něco na památku či vybrat dáreček pro Vaše blízké. 

5/5 - (1 vote)
Previous post Google Trends
Next post Black hat SEO – o co se jedná