Závěsná křesla umělého ratanu

Dáme si do bytu závěsné křeslo

V každém domě, anebo bytě by se mělo nacházet místečko, kde si můžeme v klidu odpočinout a relaxovat. Právě v takovém relaxačním koutku je výbornou volbou pořídit si tam závěsné křeslo. Nenápadné pohyby houpání v křesle člověka vždy zklidní a navodí pozitivní pocity, neboť je to přirozený a uklidňující pohyb. Takové houpavé křesílko je možné nainstalovat prakticky kdekoliv a navíc se takový stylový kousek může stát nevšední dekorací vašeho bytu.
houpací sítě

Stylová dekorace

V současné je možné sehnat veliké množství rozličných typů závěsných křesel a sítí. Tyto fantastické a relaxační kousky nábytku se nehodí jen do zahrady, anebo na terasu. Některá houpací a závěsná křesla nejsou určena pouze k zavěšení do stropu, ale jsou dostupné též varianty se stojanem. Umístit závěsné křeslo, anebo houpačku je možné provést s pomocí provazů několika způsoby:
o   Provazy se přiváží ke stropu.
o   Naistalují se do speciální dřevěné, nebo kovové konstrukce. Tento způsob umožňuje síť i křeslo libovolně přemisťovat.
Závěsná křesla nezabírají tolik prostoru jako houpací sítě. Připevňují se ke stropu čí trámu pomocí šroubovací skoby.
houpací lavice

Z jakých materiálů

Závěsná houpací křesla je možné pořídit z těchto materiálů:
o   přírodního i umělého ratanu
o   ohýbaného dřeva
o   textilu, jako je nylon či bavlna
o   sklolaminátu
V obchodech jsou dostupná i houpací závěsná křesla pro dva anebo více lidí, nebo i malá houpací křesla, která jsou vyrobená speciálně pro děti.
Závěsné houpací křesla, která jsou vyrobena z kvalitního umělého ratanu jsou nejnovějším módním trendem. Umělý ratan je pružnější než přírodní, není tedy taková možnost jeho poničení.  Závěsná křesla z umělého ratanu jsou vhodná:
o   pro vnitřní i venkovní prostory
o   zahrady a balkóny
o   terasy zimní zahrady
o   kanceláře a jednací místnosti
o   recepce a další komerční i bytové prostory

Previous post Internetové vyhledávače
Next post JDĚTE DO PODNIKÁNÍ PO HLAVĚ A NEBOJTE SE VYBOČOVAT!