Kousek radosti pro vaše dítě

Děti jsou vždy plné energie, připravené si hrát a běhat, dokud nepadnou únavou nebo je rodiče neuloží do postele. Jestli máte taky jeden nebo i víc takových neúnavných kousků doma, určitě stále přemýšlíte, co ještě doma vylepšit, aby je to zabavilo a zároveň bylo bezpečné. Pokud máte zahradu, je to jasné. Vybudujte dětem na zahradě koutek, kde budou moci bez obav rozvíjet své motorické dovednosti.

barevné skluzavky na hřišti

Zní to příliš odborně? Máme na mysli obyčejné hřiště, jehož součástí bude například i dětská skluzavka a různé prolézačky. A mít soukromé hřiště, byť malé, přímo u domu, má samé výhody. Kromě toho, že budete mít svoje děti stále na očích, vám odpadne i mnoho dalších starostí. Když budou chtít děti ven, jednoduše se obléknou a půjdou. Vy s nimi nemusíte. Není potřeba chystat svačinu, sledovat předpověď počasí, nebo plánovat, jestli i s cestou na hřiště stihnete všechny domácí povinnosti. Vy můžete pracovat nebo odpočívat a vaše děti si užijí aktivně strávený čas na čerstvém vzduchu.

chlapec na skluzavce

Chápeme, že ne každý rodič je schopný kutil. Nebo prostě jen nemáte prostor a čas se pustit do domácí výroby. A to je naprosto v pořádku. My už jsme totiž vše vyrobili za vás, stačí jenom objednat a sestavit.

Naše klouzačky jsou vyrobeny z certifikovaného barevného plastu a garantujeme jejich vysokou odolnost. Máme pro vás k dispozici několik různých variant, přesně podle vašich potřeb. Nabízíme skluzavky v délkách od 2 do 5 metrů s různými možnostmi konstrukce. Můžete mít samostatné stojící skluzavku, zapuštěnou do svahu, nebo ukotvenou k vyvýšené plošině nebo zahradnímu domku. Některé typy skluzavek je možné i připojit na vodu, v létě tak dostanou hry vašich dětí osvěžující rozměr. V případě, že si nejste jistí výběrem nebo máte zájem o variantu na míru přímo pro vaši zahradu, neváhejte nás kontaktovat!

Previous post Online hry pro každého – malé i velké, chlapce i dívky! Každý si může zahrát podle toho, co se mu líbí a čemu dává přednost!
Next post Přijděte si pro kvalitní a prověřený automobil