Nebankovní hypotéky pro podnikatele

Často se setkáváme s klienty, kteří potřebují sehnat větší obnos financí velmi rychle, v podstatě ze dne na den. Abychom se takovýmto potřebám mohli přizpůsobit a zohlednit veškeré potřeby našich klientů, kteří opravdu velice často nechtějí čekat dlouhé měsíce na vyřízení půjčky a nechtějí zbytečně dokládat milion dokumentů, museli jste zjednodušit celý náš systém. Musíme říct, že si myslíme, že se nám to povedlo, a proto je u nás možné získat finance i do 24 hodin od podpisu smlouvy. Přitom ocenění nemovitosti můžeme udělat taktéž do 24 hodin, takže během dvou dní můžete mít vyřízenou hypotéku a vlastnit peníze.

symbol

Podnikatelské úvěry navíc sjednáváme s výhodnými podmínkami. Můžete je najít pod názvy:

  1. Úvěr bez registrů – Doba splácení až 30 let. Ručí se samozřejmě nemovitostí. Nenahlíží se do registrů ani do bankovního ani do nebankovního typu.
  2. Úvěr bez doložení příjmů – Nemusí se dokládat daňové přiznání. Taktéž se ručí nemovitostí.

Finance snadno a rychle

Podnikatelské úvěry jsou velice výhodné z hlediska nízké úrokové sazby a také variabilnosti použitých financí. Můžete s nimi totiž financovat veškeré potřeby ve firmě, a to dokonce včetně exekucí nebo dluhů. Samozřejmě s penězi můžete hradit i běžné výdaje ve firmě, OSSZ, VZP, faktury, nedoplatky, běžné potřeby, nákupy materiálu a spoustu dalšího.

euro bankovky

  • Splátky se pohybují tak nízko, že vám budou připadat, jako kdyby byly z běžné banky. To díky našim nízko položeným úrokovým sazbám. Předem neplatíte ani žádné poplatky.
  • Úroková sazba bude neměnná. Co to v praxi znamená? Neměnná neboli pevná sazba znamená, že se úrok nebude zvyšovat ani snižovat. Zůstane takový, jaký byl na počátku ve smlouvě. Nečeká vás tedy nějaké zdražování úvěru, a to ani v případě, kdyby byly vydány a uzákoněny vyšší úrokové sazby.
  • Americká hypotéka bez registru je vhodný produkt pro každého podnikatele. Finance získáte rychle a velice snadno. Pokud máte záznam, není se čeho obávat. Úvěr i přesto můžete získat, a to s úrokovou sazbou již od 7 % p.a. v případě, že byste neměli záznam, můžete získat exkluzivní podmínky, což znamená, úrokovou sazbu již od 4 % p.a. Do této kategorie patří ještě i malé přestupky, nad těmi přimhouříme oko.

Previous post Veletrh, předváděčky nebo prezentace
Next post Mungo klíčky jako jeden z prvků péče o své zdraví