Odvoz domů

Odvoz domů


Už jste někde slyšeli zprávu o tom, že funguje taxi služba, která odveze Vás, i Váš automobil domů a to za skoro stejné peníze, jako běžný odvoz? Pokud ne, tak zbystřete, taková služba samozřejmě existuje a je dostupná snad skoro ve všech krajích. Firma zařizuje odvoz lidí z míst, kam se dostanou vlastním autem a z nějakého důvodu nemohou řídit zpátky domů. Většina případů se týká toho, když si daná osoba dá skleničku alkoholu a poté nechce přijít o svůj řidičský průkaz. V tu chvíli máte na výběr jet autobusem domů a nechat vůz tam kde stojí, nebo si zavolat odvoz vozu taxi.
taxi 40880
Společnost má své vlastní sídlo, kde jsou zaměstnaní dispečeři, kteří koordinují pohyb svých řidičů. Pracovník se Vás po zavolání zeptá na pár základní informací, jako je vaše poloha a kam bude vaše cesta směřována. Poté zhodnotí situaci, která se mu naskytuje na mapě a sdělí Vám, za jak dlouho by u Vás mohla nejbližší posádka být. Jestliže budete souhlasit s vyzvednutím, pošle Vám zprávu s poznávací značkou a výrobním tipem vozu, abyste mohli hned po příjezdu řidiče poznat.
Jde o jednoduchou službu, přijedou dva řidiči, jeden vystoupí a půjde s vámi k vašemu automobilu. Tam si společně nasednete do vašeho vozu, předáte mu klíče od auta a zaznamenáte počet najetých kilometrů na tachometru. Sdělíte řidiči, kde bydlíte a můžete vyjet. Po příjezdu zaplatíte za odvoz a řidič Vám předá vaše klíče od vozu. Nemusíte se tak strachovat, že by Vám mohl někdo vůz v centru města odcizit, či poškodit. V teple domova budete, jak vy, tak i Vaše auto a to bez jakýchkoliv problémů a starostí.
střecha taxi
Tato vychytané služba odvozu už funguje nějaký ten rok, jestliže jste jí do dnešní doby nevyužili, možná je teď ta pravá doba. Nejen že se nemusíte mačkat v přeplněných vlakách nebo autobusech, ale také si můžete určit čas odjezdu a to z pohodlí svého automobilu.

Previous post Pro dobré víno nemusíme jezdit na Moravu
Next post Dárek pro muže k padesátým narozeninám