Pojišťovna se otáčí zády

Pojišťovna se otáčí zády

Skutečně jsou životní situace, které nejsou moc příjemné a následky, kterým předcházel nějaký úraz nebo dopravní nehoda, mohou být rozhodně klíčové pro nás a naše základní potřeby. Následky vážného úrazu bývají mnohdy velmi nepříznivé a zároveň dlouhodobé. To se ale rozhodně může projevit na naší finanční, ale i společenské situaci. Bohužel to může mít velký vliv na ztrátu příjmu finančních prostředků, ale i zaměstnání.

obchod

Kde pak vzít peníze na další léčbu a rehabilitace, když si je budeme muset hradit sami? To ale není všechno, když pojišťovna nevyplatí to, na co bychom měli nárok, je vůbec možné se někam odvolat, kdo by nám pomohl a poradil, jak postupovat dál? Na otázky nalezneme odpovědi na příslušných místech, například https://www.poradnaodskodneni.cz/odskodneni-3/odskodneni-po-dopravni-nehode/ je skutečně připraveno pro postižené s jejich pomocnou rukou a nabízí ještě daleko více, než si vůbec dokážeme pomyslet.

Dopravní nehoda a pracovní úraz

Pokud jsme se stali nějakým způsobem účastníky dopravní nehody, kterou jsme nijak nezpůsobili, tak to zrovna není moc příjemné, navíc, pokud u ní došlo k našemu zranění. Ze zákona máme sice nárok na to, aby pojišťovna uhradila veškeré druhy odškodnění a to z pojistného plnění viníka, ale bohužel mnohdy tak učiněno není. Pojišťovny často využijí své pozice a zkušeností, které se odrazí na našem odškodnění a výplatě bolestného. Stejné nebo podobné to může být v případu úrazu, který se stal v zaměstnání. Zaměstnavatel by měl mít uzavřené pojištění, aby nám mohlo být vyplaceno bolestné, ovšem i zde se může narazit na tvrdý oříšek.

autonehoda

Poradny fungují skvěle a skutečně pomáhají postiženým

Pokud jsme se ocitli v podobné situaci a buď nám pojišťovna poskytla velmi malou částku, nebo snad zamítla úplně celou žádost, pak není třeba zoufat. Přece jenom je zde někdo, kdo chrání zájmy nás poškozených a zdarma celou situaci posoudí. Nepotřebujeme žádné další advokáty nebo dopisy s prosbou o přezkoumání. Můžeme a máme nárok na správnou výši bolestného, kompenzaci za trvalé následky a také náklady spojené s léčbou. Dokonce můžeme získat peněžitou dávku za ztrátu výdělku a bohužel pokud nastalo úmrtí, tak například pro pozůstalé další finanční kompenzace. Dobrá zpráva je, že na to nejsme sami, ale bude stát za námi tým odborníků, kteří vědí, jak na to.

Previous post Vhodná podpora je při hubnutí žádoucí
Next post Kojenecké oblečení