Řešení nadosah

Bohužel se občas stane, že náš vůz prostě přestane poslouchat, odmítne poslušnost a my nenastartujeme. Máte nasmlouvané schůzky, vaše pracovní činnost se bez automobilu neobejde? Máte se na koho obrátit? Nemáte? Budete se divit, ale máte! Pokud vám nepomůže nikdo z blízkého okolí, nedá se samozřejmě nic dělat, ale vše má řešení! Záchrana má název autopůjčovna praha 8! Neváhejte ani minutu a v případě potřeby jednoduše volejte! Připravíme vůz na přání, samozřejmostí je bezvadný technický stav, v zimním období pořádné obutí a na jízdu po dálnici dálniční známka.
česká značka pro každého
A to není zdaleka všechno! Půjčte si vůz na rodinnou dovolenou, kdy je naprostou samozřejmostí i zapůjčení dětských autosedaček. Vidíte sami, že na zákazníka myslíme komplexně a snažíme se připravit nadstandardní podmínky pro jízdu i cestu.
Nabízíme kompletní vozový park českých značek, nabízíme přistavení až na místo. Ano, slyšíte dobře, je nám jasné, že v případě nepojízdnosti, máte jen omezené možnosti dojet vy k nám. Smlouvu sepíšeme u zákazníka, předáme klíčky a vy si pouze užíváte samotný komfort služeb. Bylo by dobré vědět, že pokud si vozidlo pronajmete na deset a více dní, máte jeden den zdarma. Využijte naše služby vždy a za všech okolností. I při nepříjemných událostech typu havárie, kdy je automobil spoustu dní v servisu, při nečekaných rodinných událostech, oslavách, svatbách, kdy potřebujete přepravit větší množství osob.
bezpečná jízda s autopůjčovnou
Věřte, že naše ceny jsou tak lidové, že si je může dovolit opravdu každý! Chystáte se do ciziny a potřebujete kromě čtyř kol, ještě GPS navigaci? Prosím, máte jí mít! Postaráme se o naše klienty se vším všudy, jsou díky nám v bezpečí a jistotě. Vozy procházejí opakovanou kontrolou, jsou v bezvadném technickém stavu. Nestresujte se ani s tím, že by mohlo dojít ke zcizení, nebo nehodě. Je to zbytečné, jsme pojištění. Ale vám, jako řidičům logicky nepřejeme nic jiného, než spokojenou jízdu v našich automobilech bez nehod!

Previous post Měření termokamerou
Next post Bezpečnost na prvním místě