Sbírání předmětů jako vášnivý koníček

Sbírání předmětů jako vášnivý koníček

Sbírat se dá úplně cokoliv, na co si vzpomenete. Možná jste jako děti sbírali známky. Dnes už se sbírá naprosto všechno. Předměty menší i větší, cokoliv co se vám líbí nebo k čemu máte blízký vztah. Někdo začne úplně nevinně a ani se nechce stát sběratelem a najednou zjistí, že může mít doma ve své sbírce i docela zajímavé kousky. Se vším co se sbírání týká, vám pomůže klub sběratelů kuriozit. Do něj se můžete přihlásit a zařadit se tak do některé z kategorií, podle toho co sbíráte. A může to být opravdu všechno možné. Klidně i obyčejné ubrousky, figurky z kinder vajíček, pivní podtácky, talířky, hrnečky, hračky, starožitnosti nebo klidně i balený cukr. Sbírání je koníček jako každý jiný a když vás to chytne, už nikdy vás to nepustí a budete chtít sbírat čím dál tím víc. Právě proto existuje jejich vlastní klub, kam se může přihlásit každý sběratel se slušnou sbírkou i začínající nadšenec.
známky s majákem

Sbírejte a setkávejte se stejnými nadšenci

Ten kdo má se sbíráním čehokoliv alespoň nějaké zkušenosti, jistě ví, že jak jednou začne, nejde jen tak skončit. Sbírání tak máte jako své hobby a věnujete mu hodně svého času. Členem klubu sběratelských kuriozit se může stát každý, i když teprve začínáte. Stačí vyplnit přihlášku, a počkat až vás přijmou mezi sebe za člena. Výhody to pro skutečné sběratele opravdu má. Můžete se účastnit pravidelných setkání sběratelů z celé České republiky, můžete se účastnit i burz a směňovat zajímavé kousky do vaší sbírky s ostatními.
historická panenka
Členové udržují mezi sebou kontakt a navíc budete oficiálně vedení jako sběratelé, což je něco jako odměna, za tu práci a vytrvalost. Členové jsou zařazeni do jednotlivých kategorií, podle toho čemu se věnují ve svých sbírkách. Vše je tak přehlednější. Pokud tedy doma také máte pěknou sbírku a chcete se tomu nadále věnovat, možná i něco vydělat, tak neváhejte a zkuste se podívat na internetové stránky klubu sběratelů. Možná se stanete velkým sběratelem i vy.

2/5 - (1 vote)
Previous post Pořiďte si mobilheim pro spokojené bydlení pod vlastní střechou
Next post Vybíráme vhodnou klec pro činčilu