Sbírání předmětů jako vášnivý koníček

Sbírat se dá úplně cokoliv, na co si vzpomenete. Možná jste jako děti sbírali známky. Dnes už se sbírá naprosto všechno. Předměty menší i větší, cokoliv co se vám líbí nebo k čemu máte blízký vztah. Někdo začne úplně nevinně a ani se nechce stát sběratelem a najednou zjistí, že může mít doma ve své sbírce i docela zajímavé kousky. Se vším co se sbírání týká, vám pomůže klub sběratelů kuriozit. Do něj se můžete přihlásit a zařadit se tak do některé z kategorií, podle toho co sbíráte. A může to být opravdu všechno možné. Klidně i obyčejné ubrousky, figurky z kinder vajíček, pivní podtácky, talířky, hrnečky, hračky, starožitnosti nebo klidně i balený cukr. Sbírání je koníček jako každý jiný a když vás to chytne, už nikdy vás to nepustí a budete chtít sbírat čím dál tím víc. Právě proto existuje jejich vlastní klub, kam se může přihlásit každý sběratel se slušnou sbírkou i začínající nadšenec.
známky s majákem

Sbírejte a setkávejte se stejnými nadšenci

Ten kdo má se sbíráním čehokoliv alespoň nějaké zkušenosti, jistě ví, že jak jednou začne, nejde jen tak skončit. Sbírání tak máte jako své hobby a věnujete mu hodně svého času. Členem klubu sběratelských kuriozit se může stát každý, i když teprve začínáte. Stačí vyplnit přihlášku, a počkat až vás přijmou mezi sebe za člena. Výhody to pro skutečné sběratele opravdu má. Můžete se účastnit pravidelných setkání sběratelů z celé České republiky, můžete se účastnit i burz a směňovat zajímavé kousky do vaší sbírky s ostatními.
historická panenka
Členové udržují mezi sebou kontakt a navíc budete oficiálně vedení jako sběratelé, což je něco jako odměna, za tu práci a vytrvalost. Členové jsou zařazeni do jednotlivých kategorií, podle toho čemu se věnují ve svých sbírkách. Vše je tak přehlednější. Pokud tedy doma také máte pěknou sbírku a chcete se tomu nadále věnovat, možná i něco vydělat, tak neváhejte a zkuste se podívat na internetové stránky klubu sběratelů. Možná se stanete velkým sběratelem i vy.

Previous post Citrusy nejen k jídlu
Next post Dovolená v kraji rybníků Jakuba Krčína