Směr – escape room

Jestli pátráte po odreagování, které by vám přineslo v životě špetku zpestření, rozhodně byste měli zavítat na hru, ze které se uniká. Věřte tomu, že prožít bláznivé dobrodružství, které při ní zažijete vám dodá novou energii a pocit, že jste váš den volna nepromarnili, ale vytěžili z něho maximum.neonové světlo

Za zábavou do Prahy

Escape room Prahavám nabízí nynější způsob zábavy, která se těší velké popularitě. Celkem dvě místnosti vás přesvědčí o tom, že se s partou skvělých lidí můžete zabavit i jinak, než jste zvyklí. Sestavte si tým, který bude mít 2 až 5 členů a zvolte si typ hry, která vás zcela pohltí.
Možná vám není nutné připomínat to, kdo je Samara, protože horor „Kruh“ je snad nejznámějším ze všech. Stejně tak se jmenuje i první místnost, která je pochopitelně zaměřená na volné pokračování tohoto dramatického (a trochu strašidelného) příběhu. Bude na vás, zjistit, jaká záhada se schovává za dějem, který nebude snadné vyřešit. Jedno je jisté, pořádně se zapotíte a prověříte vaše znalosti!
Druhý typ hry v místnosti Dvojitý agent vás přenese do prostředí historie a nese se v duchu detektivního příběhu.Uchvátí vás především to, že do poslední chvíle si nebudete jistí, kdo je agentem a může za všechnu zkázu, kterou máte za cíl vyluštit. Je však skvělým způsobem k tomu, jak zjistit, jak na tom s vaším myšlením stojíte.tmavá chodba

Dárkový poukaz

Potěšit blízkého člověka nemusíte pouze klišém, jakým je láhev dobrého vína, kytkou nebo bonboniérou. Originální a především osobní je darovat zážitek, který se nezapomíná a přinutí člověka zažít novou a netradiční zábavu, kterou ještě nezkusil. Spolehněte se tedy na to, že dárkovým poukazem na únikovou hru potěšíte kohokoliv ve vašem okolí.
Rovněž tak budete mít jistotu, že vás z jeho zážitku nevynechá, ale naopak vezme sebou, abyste se přesvědčili o tom, že jste typ dárku vybrali na výbornou.

Previous post Finanční problémy se samy nevyřeší
Next post Tažné zařízení je vybavení automobilu, bez kterého se neobejdete