Vlastní bazén

Vlastní bazén


Jo, to se máme. Ne, nemusíte závidět a ano, stálo to peníze, chleba nechtěli. Jenže my jsme si spočítali, kolik jsme utratili za plovárnu na druhém konci města každý rok a těch čísel jsme se přímo zhrozili. Proto zasedla rodinná rada a za přítomnosti otce a matky bylo rozhodnuto definitivně. Koupíme si bazén vlastní. A abyste věděli, nehrály v tom roli jen peníze. Ty jsme v potaz brali, ale pak to byl čas. Kolikrát jsme tím zabili i půl hodiny tam a zase zpět, to jest hodinu denně. Nepočítali jsme čistou cestu, ale i přípravy a všechno. Hrůza času zbytečně promrhaného. Nyní přijdeme z práce, nebo někdo ze školy a hup do vody. Bez čekání v autě na zelenou, bez mačkání v tramvaji. To je blaho!

žena u bazénu

Ano, musíme si sami hlídat vodu a udržovat ji na patřičné úrovni. To je sice práce jako hrom a trvá opravdu dlouho. Zhruba každý třetí den změříme vodu a pokud je něčeho nedostatek, musíme vzít velmi těžkou tabletu a vložit do plováku. Tato dřina trvá někdy i přes dvě minuty. Ale nám to nevadí. Jaké tablety? Máme nemocnou vodu? Ne, tablety nemusí být spojovány jen s nemocí a léčbou. Existují také chlorové tablety, které se dávají do vody, přesněji řečeno do plováku, který putuje po vodní hladině a tím se tablety pomalu rozpouštějí.

plavec v bazénu

Cestování plováku a jedno či větrem nebo námi samotnými pak zajišťuje, že jde o rovnoměrný rozptyl po celém bazénu. Tyto chlorové tablety jsou vynikají náhradou za kdysi používaný klasický chlor. Jejich použití je až extrémně jednoduché a účinek rychlý. Dávkování zvládne i cvičená opice. Nuže, pokud jste se s takovým způsobem ošetřování vody ještě nesetkali, tak neváhejte a chlorové tablety si objednejte. Jen pozor, nikde jinde než kliknutím na odkaz v tomto článku. Všude jinde je možné, že neobdržíte to nejkvalitnější zboží, které je na odkaze zde maximálně zaručeno.

Previous post Sídlo podnikatele