Vstřícná hypotéka bez registru je tu pro vás

Mít záznam v registru už naštěstí není taková katastrofa, jak tomu bylo ještě v nedávné době. Strašidlo v podobě zamítnutí žádosti o hypotéku je pryč. Tedy alespoň v případě, kdy netrváte na tom, abyste získali bankovní úvěr. Pokud jde o klasické banky, tak zde nemožnost dosáhnout na peníze se záznamem v registru stále platí. Ovšem nebankovní společnosti vám mohou úvěr poskytnout i v případě, že zápis v registru máte – záleží na tom, jak moc je významný.

drobné mince

Vzhledem k tomu, že většina lidí v České republice je postižena zápisem, který vypovídá pouze o tom, že se opozdili s platbou za telefon, za energie anebo na pojištění, tak všichni tito lidé mají nyní skvělou šanci na půjčku. A pokud je jejich zápis spíše formální, než důležitý, tak mají dokonce šanci získat půjčku za skoro tak výhodných podmínek, jako v bance.

A to je jistě skvělá zpráva pro všechny, které neštěstí v podobě zápisu v registru postihlo. Nicméně všichni žadatelé by měli počítat také s tím, že i když požádají o hypotéku bez registru, tak se nevyhnou zkoumání bankovního a nebankovního registru, který si nebankovní společnost prověří právě proto, aby mohla zhodnotit, zda záznam nevypovídá o nemožnosti splácet půjčené peníze.

bankovnictví

Právě to, aby byl dlužník svůj úvěr schopný splácet, je tou nejdůležitější podmínkou, podle které nebankovní společnost žádosti o úvěr posuzuje. V nebankovní společnosti tak vždy narazíte na vstřícný přístup a ochotu hledat řešení přijatelné pro obě zúčastněné strany. A právě individuální přístup je velkou šancí pro všechny lidi, jak získat potřebné peníze, protože v takovém případě nenarazíte na žádné uměle stanovené limity a nesmyslné omezují podmínky tak jako v bance. Stačí splnit několik jednoduchých požadavků a peníze můžete mít v kapse – bez ohledu na to, že máte záznam v registru – malý anebo klidně i větší.

Previous post Člun se může hodit
Next post Chcete půjčku? Spočítejte si, zda máte na splácení!