Bytový design

Poměrně novodobý pojem. Netradiční a originální, stejně tak, jako se snažíme být i my. Bytový design je sousloví, používané až v našem novém tisíciletí. V minulém století si totiž ještě nikdo nelámal hlavu s tím, jak skloubit nábytek s barvami, jak vytvořit útulný a čistý domov a jaké vybrat jedinečné kousky do vašeho domova, abyste se zde cítili příjemně a komfortně. Dřívější domy a byty byly spíše užitkové. Měli jsme kde spát a kde jíst, ale během pár let se situace úplně změnila. Na trh se dostávaly nové barvy, materiály, výrobky a střihy. Domácnost dostávala díky ženám a často i mužům úplně nový vzhled a novodobou formu. Nyní si vytváříme domov podle svého vlastního vkusu a to jen díky široké nabídce dostupných dekorativních prvků, ale máme i širokou nabídku základních druhů jednotlivých věcí jako jsou sedací soupravy, koberce, tapety, nábytek. Existují tisíce výrobků, takže si stačí vybrat to, co je vám nejblíže.

Schody a dveře do obývacího pokoje, kde je sedací souprava, křesla, stůl a obrazy

Vytváříme pro Vás útulný a moderní domov

Interiérové studio Praha Vám zajistí originální a jedinečný styl vašeho domova. Vytvoříme pro vás místo, kterému budete moci říkat domov. Místo, kde se budete cítit příjemně, pohodlně a noblesně. Vznešenost, krása, styl, moderní prostředí, to všechno umíme zařídit a je toho ještě daleko více. Nechte se překvapit a svěřte nám do rukou prostory, které chcete zútulnit, zrekonstruovat, vybavit novým nábytkem, spotřebiči nebo jen zmodernizovat a zkrášlit

  • Jak postupujeme?
  • Abychom se dostali blíže k naší práci, je potřeba si říct, jak postupujeme. Bedlivě posloucháme vaše sny, představy a požadavky. Přidáme špetku jedinečnosti, výjimečnosti a originality. http://www.autoskolaprekop.sk/kontrola-originality/ K tomu dodáme naši zkušenost a profesionalitu díky čemuž zajistíme precizní a naprosto dokonalý výsledek. Provedeme 3D vizualizaci a následně samotnou realizaci. Součástí našeho týmu je řada designérů a bytových návrhářů, kteří nám pomáhají dotvářet celek, abychom vytvořili z obyčejných místností cosi jedinečného a výjimečného, co pro vás bude představovat každičkým detailem domov. Krásný, moderní a stylový na pohled, ale také praktický na dotek a samozřejmě i na údržbu.

Previous post Zeolit do filtrace plně zastoupí křemičitý písek
Next post Mobilní telefon není hračka