Což takhle erotická masáž?

Každý nebo aspoň každý, kdo je toho schopen, pracuje pro blaho společnosti. Dělá třeba i to, co se mu zrovna nezamlouvá, protože ne každému každá práce voní, a za to dostává coby náhradu peníze, jež jsou poukázkami umožňujícím pro změnu jemu, aby si dopřával blaha, jež mu mohou poskytnout ostatní.
Někdo takto získané peníze smění za střechu nad hlavou, někdo za jídlo, za pití, za techniku či cokoliv dalšího. A někdo zkrátka své finance může vkládat i do erotických masáží. Není jediný důvod, proč by tomu tak nemohlo být.erotické foto
A pokud si to chce dotyčný opravdu užít a nejde mu jenom o pochybné praktiky třeba kdesi v křoví nebo za popelnicemi, může si dopřát klidně i erotické masáže Praha 5. Ať si o tom a o něm říkají různí rádoby mravokárci cokoliv, co je jim jenom libo.
Protože tady nejde o žádnou vulgární pornografii, toto není žádný pověstný ‚vykřičený dům‘. V tomto případě se jedná o pouhé erotické masáže vycházející z osnov klasické fyzioterapeutické masáže, zaměřené na celé tělo, uvolnění svalů, navození pocitu uvolnění a celkovou regeneraci, pouze s tím rozdílem, že se tu po celou dobu klade důraz na navození vzrušení, intimitu a stimulaci smyslů. Což může sloužit mimo jiné i jako jistý druh sexuální terapie.černobílá erotika
Zákazníkovi se tu dostává masáže celého těla horkými oleji, společné sprchy s masérkou a jejích služeb ve spodním prádle nebo rouše Evině, body to body masáže s důrazem na intimní partie. Nejde tu tudíž o žádné duchovno kladené mezi masérku a masírovaného, jak je tomu u tantrických masáží, ale naopak o tělesné požitky. Při nichž člověk uvolní stres, dostane se do dobré psychické kondice, zregeneruje svůj organismus, zlepší krevní oběh, uvolní ztuhlé svaly a povzbudí se jeho libido.
A není ničím neobvyklým, dojde-li při masáži nebo na jejím konci i k vyvrcholení.
A proč se za to stydět, že? Vždyť je to přece lidské. A proč by si někdo nedopřál právě tuto službu, namísto toho, aby si dělal dobře dejme tomu zákusky v cukrárně?

Previous post Přesné měření úhlů
Next post Zbavte se nadváhy, ale nejprve si zjistěte, zda ji opravdu máte