Gin-labyrint chutí a vůní

K dobré pohodě, svátečním chvilkám, i bujarým mejdanům, patří kapka dobrého pití. Pokud si ho umíte vychutnat v přiměřené míře, přispěje k tomu, abyste se uvolnili a dokonale vychutnali danou atmosféru. Jedním z takových společníků může i být také gin, jehož několik zástupců z tuzemské produkce malých palíren nabízíme v našem internetovém obchodě. Naleznete zde Jak klasické výběry London Dry Giny, tak i ty speciální, jež kromě klasických surovin, jako je líh, obilí a jalovčinka, obsahují i další specifické prvky jako byliny a koření. Výrobci uplatňují í levanduli, pomerančovou kůru a také koriandr s květem kávovníku.Detail plodů jalovce Jako skvělý tip na dárek je tu pro vás připraven balíček dvou zástupců této početné rodiny. Prvním z nich je klasický London Dry Gin a druhým produktem je pak takzvaný Sloe Gin, jemný likér, jehož vzniku předcházela dlouhá macerace v mrazem prošlých trnkách a ruční řemeslné zpracování, při němž je roční produkce pouhých čtyři sta lahví. Tento alkohol nachází široké uplatnění jako složka míchaných nápojů, ale kvalitní zástupci tohoto moku si zaslouží pouze pár kostek ledu, abyste mohli dokonale vychutnat jejich tóny chutí a vůní. Mnohé z nich totiž zrály v dubových sudech a přejímaly jejich aroma za podpory přidaných dubových hoblin.Dřevěné sudy
Na stále lepších variacích tohoto nápoje se pracuje už více než tři sta šedesát let, kdy byl vyvinut a poprvé použit holandským profesorem Dr. Sylviusem, jenž ho nejprve aplikoval jako lék s diuretickým účinkem. Nemohl tehdy tušit, že Gin se stane brzy velmi oblíbeným nápojem v Anglii a krátce na to si našel i svoje příznivce ve zbytku světa.
Vyzkoušejte i vy lahodné spojení vybraných druhů obilí, jalovce, bylin a koření, které si vás podmaní svojí jemnou chutí a zalije vás příjemnou vlnou tepla. Vstupte do našeho obchodu a začněte vybírat.

Previous post Skříně i šatny je potřeba občas provětrat!
Next post Inspirace v bydlení