Internetové přivýdělky

Kontrolujte, kdo brigádu nabízí

Upřímně, podvodnými nabídkami se to na internetu občas jen hemží, dávejte si proto pozor, o jakou pozici se ucházíte. V ideálním případě prohledejte internet pod jménem dané firmy, zjistěte, zda náhodou není například v registru dlužníků nebo či s ní už nemá někdo dobré nebo špatné zkušenosti.
Obvykle, pokud se jedná o dobrý přivýdělek, zajímá se o brigádu více lidí, snadno tak najdete zkušené brigádníky, kteří vám poradí.
prohlížení eshopu

Nenechte se napálit na vysoké částky

Přestože je představa práce z domova pro většinu lidí lákavá, většinou se v případě nespecializované pozice jedná o nízké částky. Pokud si budete chtít vydělat větší obnos, budete muset brigádě obětovat více času. Je ale stále výhodou, že tento čas nemusíte věnovat dojíždění do jiné práce.
Dejte si pozor na nabídky, které jsou pochybné už od pohledu. Pokud vám někdo nabízí desetitisíce za měsíc, většinou půjde zřejmě o podvod. Opatrní také buďte při nabídce přivýdělku v oblasti kompletování různých druhů zboží. V praxi to funguje tak, že vám z firmy zašlou přímo domů krabici určitého zboží a vašim úkolem je ho nějak složit. Sazby za kus mohou být z počátku lákavé, přesto vám často za krátko dojde, že se jedná o velkou dřinu a práce se vám nevyplatí.
pastelky studentky

Kde se můžete uplatnit

·         Vyplňování internetových dotazníků. Existují firmy, které vám zaplatí za pomoc při výzkumu veřejného mínění. Dají se tak přivydělat spíše menší částky za měsíc.
·         Copywriting. Některé společnosti nabízejí brigádu v tvorbě textů pro různé internetové stránky. Často požadují pouze slohovou zdatnost a bezchybnou češtinu. Při slušném pracovním nasazení si vyděláte několik stovek až tisíců za měsíc.
·         Přeprodej či vlastní podnikání. Mnoho lidí se snaží na internetu podnikat a prodat určitým způsobem to, v čem jsou dobří. Zde už si můžete přijít na poměrně slušné peníze.

Previous post Plzeň stojí už přes sedm set let
Next post Citrusy nejen k jídlu