Potisk triček a mikin může být součástí společenské akce

Měsíc červen je zejména mladšími ročníky považován za předzvěst volných dnů, dovolených, prázdninového putování, relaxace, oddychu a naplnění svých tužeb a snů. S rostoucí teplotou vzduchu vzrůstá i touha konečně realizovat naplánovanou akci, nejčastěji ve společném duchu. My Češi nejraději cestujeme za poznáním, za zábavou, jsme mistry recese a rádi prezentujeme své vlastní kreativní nápady. A ty nejlépe vyniknou ve skupině nadšenců se společnými zájmy.

tričko s potiskem kresba

Potištěný textil má v naší zemi hluboké kořeny, ujal se již před mnoha desítkami let právě formou recese a s touto prezentací http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/prezentace-presentace začínali především vodáci. Již na počátku 80. let, kdy se začínalo ve větším měřítku experimentovat se sítotiskem a ruční malbou na trička, se začaly objevovat první vlaštovky v podobě plaveb s nápisy a originálními kresbami. Spojoval je prvek recese, který však vnesl do celé akce hlubší význam – lidé měli k sobě blíž, cítili se jako součást komunity nikoli ve formě nadřazenosti, ale jako jedinečná a neopakovatelná část jednoho celku.

Kam všude se hodí tričko s originálním potiskem

Cykloturistika – Obléknout tričko s potiskem https://promotextile.cz/cs/, kde dominuje jméno nebo přezdívka, a pod nímž je vyznačen společný symbol cyklistického putování krajinou všechny účastníky neuvěřitelně spojuje. Lidé touží být středem pozornosti, cítit se součástí celku a přitom vynikat svou jedinečností, to je pravou podstatou každé živé duše. Možná jste si někdy povšimli cyklistů s brašnami a nápisy na tričkách nebo s výšivkami na mikině, které duch jejich výpravy výrazně podtrhli, a možná jste zatoužili po něčem podobném.

zelené tričko

Turistické výšlapy – turisté jsou považováni za velmi klidné osobnosti, a pokud zorganizujete podobnou akci jako na bicyklech s nápisy na tričkách, zvýšíte atraktivitu tohoto sportu nebývalou měrou. Ve Vysokých Tatrách byl nedávno k vidění tým turistických nadšenců, z nichž každý měl na zádech uvedenou přezdívku, vpředu výšivku s názvem „Kriváň 2018“ a pod přezdívkou náčrt svého oblíbeného hobby. Mělo to značný ohlas, neboť byly nápisy provedeny s citem, pouze v jedné barvě s lehkým stínováním, ale především měly silný vypovídající náboj.

Previous post Vítejte v nabídce komponentů, které hrají hlavní roli
Next post Barvy do tiskárny té nejvyšší kvality