Zábava a památka pro svatební hosty

Plánujete už do detailů váš velký svatební den a neradi byste, aby se vaši hosté nudili? Vám jako novomanželům celý den nejspíš strašně rychle uteče a než se stihnete vůbec rozkoukat bude večer, ale pro některé zúčastněné hosty už to může být dlouhé a mohou se začít nudit. Samozřejmě nesmí chybět hudba, ale koho by bavilo pořád jen tancovat. Co takhle vymyslet pro vaše hosty zábavu, ze které získají také památku? Objednejte si zábavný přenosný foto koutek t/ na vaši svatební oslavu a o zabavení vašich hostů budete mít postaráno. Nejen, že se budou skvěle bavit, vyblbnou a vyřádí se, ale také na tuto svoji zábavu budou mít památku v podobě vzniklých snímků, které si mohou přímo na místě vytisknout nebo nechat zaslat na e-mail. A dopravu na vámi určené místo máte zdarma.maturitní ples
Doplňte fotokoutek o vtipné a zábavné rekvizity, které pobaví
Nepůjde o jen tak obyčejné fotky, kdy se budou vaši hosté moci ve skupinkách vyfotit na památku. Tyto snímky budou mnohem zábavnější, když toto zábavné místo k focení vybavíte ještě vtipnými rekvizitami, které oživí takové focení a dodají výsledným snímkům jiskru. Takovými vtipnými rekvizitami mohou být třeba papírové kníry, srdíčka a další obrazce, ale také třeba bubliny s vtipnými poznámkami, které pomohou vytvořit vtipné a veselé snímky. Tyto snímky se tak stanou památkou nejen pro vaše svatební hosty, ale také pro vás jako novomanžele.
Ani po vaší svatební hostině nemusí být nuda. Vytvořte na vaší svatbě originální zábavnou aktivitu, kterou si určitě bude chtít každý vyzkoušet.
svatební hostina

O ZÁBAVU BUDE POSTARÁNO
Objednejte si třeba do místa vaší hostiny tento veselý a vtipný fotokoutek a zpestřete tak slavnostní den vašim hostům, kteří budou určitě potěšeny tímto originálním nápadem. Nechte vaše hosty, aby se bavili a využijte čas vyplněním zábavných aktivit jako je třeba skupinové focení s rekvizitami. Fotokoutek je zkrátka skvělou volbou pro zpestření svatebního dne.

Previous post Přispějte k zútulnění okolí vašeho domu
Next post Šperk podle tónu vaší pleti