Šperk podle tónu vaší pleti

Výběr vhodného šperku na slavnostní příležitost nebo o na denní nošení není vůbec jednoduché. Každá žena je totiž úplně jiná, některé sluší stříbrné šperky, jiná preferuje raději ty zlaté. Jak ale vědět, co přesně sluší nám a podle čeho v klenotnictví vybírat? Stačí se rozhodovat podle vzhledu nebo jsou tu i další faktory, které by měly ovlivňovat náš výběr a konečné rozhodování? Pokud nemáte s výběrem klenotů zase až tolik zkušeností, mohou to být právě klenotníci, kteří by vás měli nasměrovat tím správným směrem a poradit jaký šperk vám bude slušet a kterému se raději vyhnout. Existují šperky, které skutečně nesluší každému, rozhoduje typ pleti, barva očí, vlasů nebo styl oblékání. Jen v případě, že budete tato pravidla ctít, můžete vybrat klenot, který bude ženu krásně doplňovat.
Zdobený náramek

  • Tón pleti je při výběru nesmírně důležitý

Pokud chceme vypadat dobře, je důležité sladit oblečení, make-up, vlasy i doplňky. I když mnoho lidí věří, že šperky jsou neutrálním doplňkem, který sluší každé ženě bez ohledu na materiál, není to pravda. Každý drahý kov si totiž rozumí s jiným odstínem pleti a při výběru se jedná o klíčový faktor, který bychom neměli podceňovat. Rozhodně proto není s podivem, že tentýž šperk vypadá na každé ženě úplně jinak. Proč tomu tak je? Je to vlastně velmi prosté, tón pleti udává, jak který drahý kov či kámen vynikne. Zatímco jedné nositelce tak sluší stříbro, jiná musí sáhnout po zlatých odlescích.Zlaté náušnice

I když konečné rozhodování je otázkou vkusu a vlastních preferencí, je důležité se zaměřit i na tón naší pleti, který nám dokáže napovědět, jakým směrem by se měl náš výběr ubírat. Zatímco studenému tónu pleti lahodí chladivě zabarvené tóny v podobě stříbra nebo bílého a růžového zlata. Skvělou možností tak mohou být originální náramky http://katiakolinger.cz/originalni-perlove-naramky/ v studených tónech. Na tmavých typech zase vyniknou šperky ze žlutého nebo růžového zlata.

Previous post Zábava a památka pro svatební hosty
Next post SEO agentury