Jak zařídit dětský pokoj pro různé věkové kategorie

Máte v plánu zařídit vašemu potomkovi nový dětský pokoj? Zařiďte dětský pokoj podle trendů Skvelydomov. Inspirujte se trendy v oblasti bydlení, ať už právě zařizujete místnost pro miminko, předškoláka nebo většího školáka.dětský pokoj pro miminko
Pro miminko
V případě, že zařizujete nějaké to zázemí pro malé miminko, můžete vsadit na veselé barvy. Zeď můžete doplnit o různé speciální samolepky nebo vlastní kresby dětských animovaných postaviček. A jaké zvolit barvy výmalby? Určitě se vyplatí volit spíše jemnější tóny barev. Klasikou zůstává modrá pro chlapečky a růžová pro holčičky. Dobře ale také vypadají žluté nebo oranžové odstíny. Samozřejmě nesmí chybět ani dětské postýlka a hrací koutek. Oceníte také praktickou komodu s přebalovacím pultem, případně pohodlné křesílko na kojení. Takové malé miminko nemá na vybavení a celkový vzhled místnosti žádné nároky, je to tedy zcela ve vaší režii.
Pro předškoláka
U předškoláků už je při zařizování jejich dětského pokoje vhodné myslet také na brzký nástup do školy a přizpůsobit tomu výběr nábytku. Proto nesmí chybět psací stůl s židlí a také dostatek úložných prostorů nejen na oblečení, ale také na potřeby do školy. I předškoláci si samozřejmě ještě rádi a hodně hrají, proto můžete pořídit třeba kusový koberec a vytvořit tak prostor na hraní.dětský pokoj pro kluky
Pro většího školáka
Větší školák už bude nejspíš mít na finální podobu svého zázemí nějaký názor a požadavky. Ani v tomto případě nesmí chybět dostatek úložných prostorů, místo k učení a odpočinku. Vhodné je zvolit osobitý styl, aby se i puberťák mohl cítit dobře. Vhodné je zvolit nadčasový a moderní design nábytku a vybavení.
Ať už zařizujete zázemí pro miminko, předškoláka nebo školáka, vždy můžete chytrým zvolením nábytku a doplňků razit heslo „za málo peněz hodně muziky“ tak, aby váš potomek byl s finálním výsledkem spokojen.

Previous post Trading je třeba pořádně pochopit
Next post Některé lokality se bez auta neobejdou