Pořiďte si mobilheim pro spokojené bydlení pod vlastní střechou

Víte, co je to mobilheim? Přece váš klíč ke spokojenému životu pod vlastní střechou!

vlastnictví

Mobilheim neboli mobilní dům je u nás poměrně nový typ stavby na bydlení, který je ovšem v zemích na západ od našich hranic již poměrně rozšířený a mezi lidmi velice oblíbený. A na oblibě postupně získává i u nás.
Pro mobilní dům je typické především to, že nemá pevné základy spojené se zemí – odtud pramení jeho pojmenování – mobilní dům s sebou zkrátka můžete vzít na novou adresu, aniž by vám to činilo větší potíže. K přesunu takového nákladu stačí speciální vozidlo. Nicméně vnitřní dispozice a vybavení takového typu obydlí jsou naprosto totožné jako u menšího městského bytu. Máte zde po ruce vše potřebné, co považujete za důležité ke spokojenému životu, ať už jsou to konkrétní spotřebiče, sedací souprava anebo kuchyňská linka.

Pokud se rozhodnete pro pořízení tohoto specifického typu bydlení, výrobce vám ho vyrobí na míru v areálu své firmy, vybaví ho podle vašich nároků a představ a na místo ho doveze v kompletní, konečné podobě, takže po usazení domu na určené místo můžete začít bezprostředně bydlet. Výroba mobilního domu nezabere více než několik málo měsíců, anebo i méně. Z toho vyplývá, že bydlet pod vlastní střechou můžete již ve velice krátkém čase, a zdržovat vás nebudou ani žádná úřední či jiná povolení.

kalkulačka

Nicméně to, co k mobilním domům láká stále více zájemců, je především jejich bezkonkurenční pořizovací cena. Ta je tak nízká, že se s ní žádná jiná stavba nemůže srovnávat – tedy v případě, že mluvíme o plnohodnotném celoročním bydlení.
Ovšem v případě zájmu si mobilheim můžete pořídit i k sezónním – rekreačním účelům, takže vás takové bydlení vyjde ještě levněji, ať už se ho rozhodnete umístit v libovolné lokalitě. Navíc si nemusíte pořizovat pouze nový dům, ale klidně i již použitý, který také koupíte levněji a budete ho mít hned.

Previous post A všechno se tak děje díky RMC systému
Next post Vybíráme vhodnou klec pro činčilu