Vysněné bydlení pro mladé rodiny


Uběhlo několik let a nejenom mladé rodiny se přesvědčili, že mohou bydlet ve svém rodinném domě ve velmi krátkém čase, ale též nemusí mít předem ani vlastní zdroje.  Stačí jen chtít, domluvit si schůzku a jednat o všem, co vás zajímá, o vašich možnostech, představách a pokud se domluvíte, vyberete si z jejich katalogu svůj budoucí domov…
 
Samozřejmě, že je to jedna z možností, jak mladá rodina  může brzy bydlet ve svém . Je možné, že si vyberete jinou firmu, která vám bude více vyhovovat. To už bude na vás.

Chceme vám jen stručně přiblížit jedno výborné řešení  – kvalitní bydlení na klíč, které může být podstatně lacinější, jak bydlet v pronajatém bytě.
V tomto článku nechceme propagovat určitou firmu, je možné, že na českém trhu jich je více. Chceme hlavně mladým rodinám tímto nabídnout jen jednu z mnoha možností, jak si pořídit ekonomicky výhodné bydlení.
 
 
Je pro vás důležité mítnáklady na bydlení ve výšce max. 40% vašeho rodinného rozpočtu = hypotéka + energie + údržba domu ?
Pokud ano, může být vaše volba správná.
 
Z nabídky ES pro mladé rodiny
 
·         program nulová hotovost – to znamená, že nepotřebujete žádné úspory, ani pozemek
·         program mladá rodina  – počáteční hotovost pouze 170 000,-Kč
               nízké splátky – dlouhá splatnost – 40 let, garance pro banku je od ES = výhodný úvěr           
·         pozemek se dá splácet měsíční splátkou celé hypotéky
·         nemusíte jednat s bankou
·         domy na klíč
·         reference
·         katalogy domů
·         telefonický rozhovor +osobní jednání v bobočce firmy
·         využití  programu zelená úsporám, dotační program je zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje v rodinných a bytových domech
 
 
 
Poznámka: pokud  se rozhodnete využít nabídku od ES a žena zůstane na mateřské dovolené, budete mít splátky hypotéky po dobu mateřské dovolené snížené o polovinu. Tím vaše rodina nebude tak zatížená a hypotéka vás velmi nezatíží.

Previous post Tři nejvyhledávanější dezerty na světě
Next post Bydlení za městem nebo na venkově